X

Malíři Zlín Nový Jičín

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Malování pokojů či malování bytu už nemusí být čas beroucí činnost. Nikde přece není napsáno, že malovat zdi interiérů musíte sami. Svěřte malování do rukou profesionálů a ušetřete tak svůj drahocenný čas, který budete moct využít trochu jinak a smysluplněji. Naši profesionální malíři vynikají vstřícným jednáním, profesionálně odvedenou prací, která bude zvládnutá rychle, a svými bohatým zkušenostmi.

Už se nemusíte dřít. Nemusíte nosit kýble barev z obchodů, nemusíte pracně odklízet nábytek, trhat staré tapety ze stěn, nemusíte ani uklízet po dlouhém malování. Využijte našich služeb a zjistěte, že malování jde zvládnout kvalitně, rychle a bez vaší účasti.

Poradíme s výběrem vhodných barev

K našim službám patří malování pokojů. Moc dobře víme, co se dneska nosí, jaké barvy jsou nyní moderní a jaké se hodí do kterého interiéru. Pokud chcete malovat ložnici, vyberte si spíše z neutrálních barevných tónů, pestré vám nedají v noci spát, sytý červený odstín zase vzbudí i ty nejhlouběji zakořeněné touhy. Při malování dětských pokojů se zase nebojte tapet. Ten, kdo tvrdí, že jsou tapety out, se nejspíše neorientuje ve světě bydlení a v jednotlivých trendech ze světa bydlení. Tapety nikdy dřív nebyly stylovější.

Minimum nepořádku

Díky tomu, že si naši malíři a natěrači dají tu práci s přípravou bytu nebo domu na malování, nemusíte se stresovat velkým množstvím nepořádku. Kdyby se přece jen nějaký nepořádek způsobil, malíři si vždy po sobě uklidí. Už dávno není pravdou, že po malířích je více nepořádku než po vás, kdybyste si to malovali sami.

Vše dle vašich přání

Máte nějaký speciální požadavek, jak by mělo vymalování vypadat? Chcete nalepit tapetu na konkrétní místo? Chcete na stěnu namalovat nějakou konkrétní dekorativní malbu nebo nalepit samolepku či fototapetu? Sdělte nám své přání, ať je následně spokojenost jak na naší, tak na vaší straně.